Model:G3HTA074H Typ:litowo-jonowa Marka:Hongjie
Pojemność: 2000mAh
Napięcie: 7.4V
Wymiary: 84mm*35mm*19mm
Kolor:
OCEŃ: 55 osób kupiło
Kategoria:Baterie do Dronów
Wysokiej jakości bateria Litowo, nie posiada efektu pamięci.
Nowoczesne ogniwa zastosowane w naszych bateriach zapewniają długą i niezawodną prace.
- Zastępuje modele: 903475
- Kompatybilny z modelami: Hongjie X8C X8W X8G X8HW X8HC X8HG
- Pojemność: 2000mAh Li-Ion
- Darmowy zwrot do 30 dni
- Gwarancja 12 miesięcy
Nasza przewaga
Bateria 903475 | Hongjie X8C X8W X8G X8HW X8HC X8HG
• wysokiej klasy, sprawdzone, ekologiczne ogniwa litowo-jonowe klasy A,
• rzeczywista deklarowana pojemność,
• brak efektu pamięci,
• niezawodny i długotrwały czas między kolejnymi cyklami ładowania,
• 6-stopniowa kontrola jakości.
Specyfikacja techniczna:
Gwarancja: 12 miesięcy
Napięcie: 7.4V
Pojemność: 2000mAh
Certyfikat: CE, RoHS
Ochrona bezpieczeństwa:
Wielokrotna ochrona
Zgodne numery części 903475
Ten produkt jest kompatybilny z Hongjie X8C X8W X8G X8HW X8HC X8HG
HuanQi H899 SIRC T70CW
Najczęściej zadawane pytania
Moja poprzednia bateria miała inne napięcie
Minimalne różnice napięcia są rzeczą normalną. Różnica między 11.1V i 10.8V nie stanowi najmniejszego problemu. Są to różnice wynikające z rodzaju zastosowanych ogniw i nie mają wpływu na poprawne działanie baterii. Jeżeli natomiast różnice w napięciu są większe - na przykład kilka Volt, wtedy najlepiej napisz do nas.